Pomożemy Twojej firmie uzyskać pozwolenia z
zakresu ochrony środowiska i rozliczymy opłaty środowiskowe!
 

Jeżeli są Państwo zainteresowani poznaniem szczegółowej oferty
lub mają inne pytania
proponujemy skorzystać
z formularza.

O firmie

EKOFIRMA Świadczy usługi doradcze w zakresie ochrony środowiska, polegające na wskazywaniu przedsiębiorstwom i jednostkom administracyjnym zobowiązań względem wymogów ochrony środowiska oraz sposobów ich uregulowania.

Tworzymy wnioski o wydanie pozwoleń administracyjnych dla firm na prowadzoną działalność związaną z wpływem tej działalności na środowisko. Pośrednictwo pomiędzy przedsiębiorcami oraz organami administracyjnymi dotyczy pozwoleń zintegrowanych, sektorowych, raportów oddziaływania na środowisko i innych dokumentów obejmujących gospodarkę odpadami, gospodarkę wodno-ściekową oraz emisję do powietrza atmosferycznego.

Wymienione opracowania sporządzane są na podstawie dokumentacji i informacji otrzymanych od klienta i zebranych podczas audytu środowiskowego. Diagnoza zobowiązań względem Ochrony Środowiska jest bezpłatna!

Ze względu na środowiskowe przepisy Unii Europejskiej przedsiębiorstwa są zobligowane do dostosowania swojej działalności do obowiązujących przepisów w tym zakresie, najczęściej poprzez posiadanie różnego typu pozwoleń z obszaru ochrony środowiska lub uiszczanie odpowiednich opłat.

Ponieważ temat ten jest dość nowy, wielu przedsiębiorstw działa bez posiadania koniecznych pozwoleń i innych uregulowań formalnych. Ponadto samodzielna orientacja w szerokim spektrum przepisów środowiskowych i określenie rodzaju wymaganego zezwolenia czy sporządzenie danego opracowania przez przedsiębiorców jest czasochłonne i trudne bez posiadania specjalistycznej wiedzy.

EKOFIRMA wychodzi naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów z całej Polski. Pomożemy Państwu w uzyskaniu odpowiednich zezwoleń i rozliczaniu opłat środowiskowych.